Külseje miatt kritizálták A Fehér Lótusz sztárját: Aimee Lou Wood reagált a borzalmas megjegyzésekre
Külseje miatt régóta támadják Aimee Lou Woodot: A Fehér Lótusz 31 éves sztárja azonban elárulta, mára megtanulta kezelni a helyzetet és igyekszik nem tudomást venni a fanyalgó kommentekről.
Ezeket láttad már?
Aimee Lou Wood régóta rengeteg kritikát kap külseje miatt, őt azonban ez már egyáltalán nem érdekli. A brit színésznő korábban a Szexoktatás című sorozatban játszott, most pedig A Fehér Lótuszban látható.
Félt, hogy lenézik őt a hollywoodi hírességek
A Fehér Lótusz sztárja, Aimee Lou Wood reagált azokra a felháborító megjegyzésekre, amelyek külsejével kapcsolatosak. A 31 éves színésznő egy interjúban elárulta, mára egyáltalán nem zavarják a kritikák.
Elmesélte, eleinte nagyon izgult amiatt, hogy nagy hollywoodi sztárok mellett kell forgatnia A Fehér Lótuszt, most azonban már kifejezetten élvezi, hogy külseje miatt egy kicsit megkülönböztetik őt.
„Ezek az emberek Hollywoodban élnek. Én meg a kis délkelet-londoni lakásomban. Tipikus brit vagyok, eleinte tartottam tőle, hogyan fogok mutatni ennyire szép és magabiztos emberek között. Mára azonban már az sem érdekel, hogy a nézők folyamatosan a jellegzetes fogaimról beszélnek. Nekem nem volt semmilyen esztétikai beavatkozásom, nem is botoxoltattam." - idézi a Daily Mail a színésznő szavait.
Az idei tavasz a legmenőbb sorozatokról szól majd: íme 6, amit mindenképpen látnod kell
A színésznő a Szexoktatás című sorozattal vált ismertté, és korábban a visszajelzések miatt ő maga is azt gondolta, túl csúnya ahhoz, hogy nagy szerepeket kapjon. Egy korábbi, 2021-es interjúban elárulta, fiatalabb korában még a kollégái is zaklatták a külseje miatt.
Emiatt, hiába végezte el a színészakadémiát, eleinte inkább csak színházakban lépett fel, attól tartott ugyanis, hogy úgy sem kapna tévés munkákat. Szerencsre azonban bebizonyosodott, hogy ez nem így van: sőt néha előny is lehet az, ha valaki különbözik az átlagtól.
Imádta a forgatást
A Fehér Lótusz forgatásáról elárulta, nagyon szerette azt a hét hónapot, amit egy thaiföldi hotelben töltöttek. Mint mondja, teljesen elnyűgözte a táj és az óceán. Imádta a kollégáit és a rendezőt is, csupán azt sajnálta, hogy ez idő alatt nem volt lehetősége hazautazni Angliába, mert annyira intenzíven zajlott a munka.
