Sztárbox: Kis híján sírógörcs lett a vége Shane Tusup és Torghelle Sándor könyörtelen összecsapásának

Megosztás Küldés Messengeren Pinterest

Visszatért az RTL képernyőjére a Sztárbox, melynek negyedik negyeddöntőjében ismét három mérkőzésre került sor. Férfi középsúlyban Shane Tusup és Torghelle Sándor csaptak össze.

A férfi középsúlyban Shane Tusup és Torghelle Sándor csapott össze
Fotó: RTL Sajtóklub

A Sztárbox műsorában 32 mindenre elszánt hazai híresség száll ringbe, összesen öt súlycsoportban. Az első adásból Miller Dávid, Hódi Pamela és Noszály Sándor jutott tovább, a második adásban Schóbert Lara, Szecsei Valter és Lmen Prala győzedelmeskedett, a harmadik adásban pedig Varga Viktor, Pulai Imre és Törőcsik Dani került ki győztesként. Mutatjuk, kinek a keze lendülhetett a magasba a negyedik negyeddöntő harmadik mérkőzésén!

Tombol bennük a versenyszellem

Az Amerikai Egyesült Államokból származó Shane Tusup sportolóként és edzőként épített karriert, Magyarországon négy alkalommal választották meg az év legjobb edzőjének. Gyermekkora óta ég benne a versenyszellem, a sport a mindene. Úgy gondolja, nincs olyan dolog az életben, amire a sport ne tanította volna meg. Korábban már volt kommentátor boksz mérkőzéseken, és nagyon izgalmas élmény számára ezúttal „a másik oldalon lenni.” Rájött, mennyire más kívülről látni egy ökölvívást, mint a ringben lenni: élesben „minden sokkal gyorsabban történik” - mondta el a kisfilmben.

Torghelle Sándor labdarúgó 20 éves pályafutása során fényűző karriert futott be. Úgy érzi, van benne „egy belső tűz, egy belső akarat, ami mindig viszi előre.” Kisfilmjében mosolyogva megjegyzi: „nem volt olyan ország, ahol ne kaptam volna piros lapot.” A Sztárboxra való felkészítői folyamat során megtanulta, hogyan kontrollálja ezt a féktelen energiát. „Ha itt nem figyelsz, kapsz egy akkorát, hogy leesik a fejed” - jegyzi meg. „20 év profi labdarúgás alatt felállítottam magamról, hogy egy kemény, kellemetlen játékos vagyok, ezt nem szeretném lerombolni. Egy célom van: ha felmegyek, le akarom győzni az ellenfelemet.”

A legtüzesebb viadal volt

A mérkőzés első pillanatai láttán azonnal végigfutott a hideg a hátunkon, a kommentátorok is megjegyezték, hogy erre tényleg nem számítottak. Shane másodperceken belül megkapta az első leütését Sanyitól, amit szempillantás alatt továbbiak követtek. A 0:28. percben megérkezett a végső pofon a focistától, és Shane egy hatalmas eséssel a földön landolt. A kiütéses vereség annyira megviselte az úszót, hogy kis híján sírva fakadt.

Technikai kiütéssel zárult Mészáros András és Czutor Zoltán összecsapása, méghozzá az első menetben

A meccs közbeni pofonok és esések közben is látszott, hogy Shane nincs túl jó állapotban, amit a kommentátorok is megerősítettek. Csobot Adél a verseny után meginterjúvolta többek között Majkát is, aki szerint „az idei évad legtüzesebb mérkőzését láthattuk, és Torghelle Sándor a legnagyobb esélyes.” A mérkőzés után Shane sértődötten levonult a ringből, interjút sem volt hajlandó adni. „Itt nem csobbanás van, koppanás van” - reagált az úszó viselkedésére Sándor edzője.

A Sztárbox negyedik adásának győztesei tehát: Lola, Mészáros András és Torghelle Sándor. Szívből gratulálunk minden versenyzőnek fantasztikus teljesítményükért és kitartásukért!

Google Hírek ikon
Kövesd a Glamour cikkeit a Google hírekben is!
Techxpo További cikkek

Ez is érdekelhet

Szinte másodpercek alatt véget ért a Sztárbox csúcsmeccse: Noszály Sándor óriási kiütéssel győzött