Brutálisan erős kezdés a Sztárboxban: elképesztő vehemenciával küzdött Lola és Földes Eszter

Megosztás Küldés Messengeren Pinterest

Visszatért az RTL képernyőjére a Sztárbox, melynek negyedik negyeddöntőjében ismét három mérkőzésre került sor. Női pehelysúlyban Földes Eszter és Lola csaptak össze.

A női pehelysúlyban Lola és Földes Eszter csapott össze
Fotó: RTL Sajtóklub

A Sztárbox műsorában 32 mindenre elszánt hazai híresség száll ringbe, összesen öt súlycsoportban. Az első adásból Miller Dávid, Hódi Pamela és Noszály Sándor jutott tovább, a második adásban Schóbert Lara, Szecsei Valter és Lmen Prala győzedelmeskedett, a harmadik adásban pedig Varga Viktor, Pulai Imre és Törőcsik Dani került ki győztesként. Mutatjuk, kinek a keze lendülhetett a magasba a negyedik negyeddöntő első mérkőzésén!

Apait-anyait beleadtak

Földes Eszter számára a lehető legjobbkor jött a felkérés, mert az intenzív felkészülés elterelte a figyelmét a nehéz időszakról, ugyanis kemény hónapok vannak mögötte. Nagyon komolyan vette a felkészülést, naponta 3-4 órát edzett. A mérkőzés előtt elmondása szerint kicsit izgult, de összességében jó hangulatban, mosollyal az arcán lépett be a ringbe.

Lola erős nőnek vallja magát, a felkészülés során már hozzászokott a pofonokhoz, amik csak erősítették benne, hogy még keményebben küzdjön. A ringben elsősorban magának akar bizonyítani, emellett szeretné megmutatni, hogy mit tanult az elmúlt közel fél évben. Az ő szavaival élve: „Próbálja kegyetlenül megtolni.”

Szoros volt a küzdelem

Elképesztően erős kezdést láthattunk: a két sztár nagyon vehemensen ugrott egymásnak. Földes Eszter óriási elánnal támadásba lendült, de Lola jól tartotta a frontot. Félő volt, hogy a lányokból már az elején elfogy a lendület, de szerencsére nem így történt, a szufla a többi menetre is megmaradt.

Sztárbox: Nem találjuk a szavakat, a harmadik menetben csúnya véget ért Veréb Tomi és Törőcsik Dani mérkőzése

Hatalmas adok-kapok volt látható a ringben, a kommentátorok szerint „nagyobb ütések voltak itt, mint egy férfi bunyónál.” Lola a harmadik menetre felszívta magát, és tiszta találatokkal sújtotta ellenfelét, rendszerint visszakézből támadt. A negyedik menetből egy kiegyenlített, rendkívül szoros mérkőzés kerekedett, és pontozással döntött a bíró: Lola került ki győztesként, aki így a szuperdöntőbe jutott.

A kérdésre, hogy mi segíthette őt hozzá a győzelemhez, így válaszolt: „Az talán, hogy nem veszítettem el sokszor a fejem, hidegvérű tudtam maradni.”

Szívből gratulálunk mindkét versenyzőnek fantasztikus teljesítményükért és kitartásukért!