Megpróbált hasonlítani a Szürke ötven árnyalatára: nem sikerült, de legalább jóképű a főszereplő
A nemzetközi filmipar a Netflix (és társai) megjelenése óta csak úgy virágzik, ugyanis ez lehetővé tette, hogy olyan alkotások is eljussanak egyes országok videótárába, amelyekkel alapvetően lehet, hogy sosem találkoztak volna.
Ezeket láttad már?
Éppen ezért megtörténhetnek akár olyan dolgok is, hogy egy alapvetően rossz film vagy sorozat toplistára kerüljön az adott ország csatornáján - és többmilliós nézettséget produkáljon. Pontosan ez történt a 365 nap című lengyel alkotással.
Jön az Elite 4. évada, 5 szereplő azonban kilép a sorozatból
Jön az Elite 4. évada, 5 szereplő azonban kilép a sorozatból
Bár a spanyolok mostanság a befutók, hiszen elképesztő mennyiségű sorozat is film jelenik meg tőlük a Netflixen, azért alapjáraton ezekről elmondható, hogy élvezhetők - és még a kritikák szerint is kiemelkedők.
Az új abszolút kedvenc sorozatom: La Casa de Papel
Az új abszolút kedvenc sorozatom: La Casa de Papel
Mivel annyira nyomják, és a csapból is a 365 nap című film folyik, gondoltam adok neki egy esélyt. A Szürke ötven árnyalata már kivesézte a BDSM témáját, azonban ebben a filmben egy egész más oldalát is láthatjuk. Itt ugyanis tényleg konkrét erőszakról van szó, amihez a főszereplő nő beleegyezése nem kellett.
A filmnek se eleje se vége, nem tudjuk, hogy az első percben történt eseményeknek ki és mi volt az előidézője, sose tudjuk meg, hogy a főszereplő férfi (Michele Morrone) azon kívül, hogy pofátlanul jóképű és egy "gengszter" pontosan mivel is foglalkozik. Az sem tiszta, hogy a film végén történteket pontosan mi okozta, és a körülményekre sem derül fény.
Egy szó mint száz, a Szürke Ötven árnyalata sem a kedvencem, de az még mindig jobb volt mint ez a film. Egyedül Michele Morrone miatt érdemes megnézni, azonban szerintem a karakterének a jelleme közel sem vonzó, maximum a külseje.